Hledáme mladé bruslaře! Startuje bruslařská přípravka 2023-2024

5 září, 2023

Bruslařská přípravka klubu VSK Techniky Brno s novým školním rokem znovu otevírá svoji náruč. Do přípravky hledáme holky a kluky ve věku od 4 do 8 let. Speciálně pro kluky máme jedno tajemství! Přijďte a my vám jej prozradíme!

Hledáme děti, které by se bruslení chtěly věnovat pravidelně. Nábor probíhá od 7.9. 2023 vždy v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek od 13:30 do 14.30 v prostorech Sportcentra Lužánky, Střední 26 v Brně . Najděte nás buď přímo ve vstupní hale nebo na ledové ploše označené „NHL“ vpravo. Ledová plocha a přilehlé střídačky jsou přístupné přes hlavní chodbu kolem šaten. Hlediště pro diváky je přístupné prosklenými dveřmi ze vstupní haly. Restaurace s obsluhou, odkud lze dění na ledě pozorovat z pohodlí v teple, je v prvním patře (2. nadzemním podlaží) a dostanete se do ní po schodišti ze vstupní haly.

Trénink krasobruslařské přípravky probíhá vždy 60 minut na ledové ploše a 60 minut v krasobruslařské tělocvičně. Dětem se na ledě věnují trenéři a asistenti, kteří sami absolvovali sportovní dráhu a dovedou své praktické dovednosti předávat dál. Pro specializovanou pohybově zaměřenou suchou přípravu angažujeme zkušené odborníky s výraznou taneční nebo baletní zkušeností.

Krasobruslařská přípravka je prvním skutečným krokem do velkého světa bruslení. Je jakýmsi prvním stupněm, kde děti mohou na opravdovém sportovním tréninku ochutnat radost z dobře zvládnutých obtížnějších prvků, které se doposud mohly zdát nepřekonatelnou překážkou. Krasobruslení je fyzicky i mentálně náročný sport, který však dokáže úsilí do něj vložené odměnit plnou náručí.

Garantujeme Vám, že Vás krasobruslení uchvátí a že i Vy budete společně s dětmi chtít do jeho tajů proniknout víc a víc. Krasobruslení je na všech technických úrovních protknuto silnými emocemi. Pojďte si s námi zkusit, kolik radosti si dokážete odnést právě Vy a především Vaše děti.

Potřebujete více informacíí?

Připravujeme a denně rozšiřujeme odpovědi na otázky, které nám rodiče pokládají často. Najdete je na této stránce: Otázky a odpovědi.

Pokud jste svoji otázku nenašli, napište nám email s dotazem na adresu pripravka@krasobruslenibrno.cz nebo na adresu hlavní trenérky Miroslavy Hajkové miroslava.hajkova@krasobruslenibrno.cz nebo nám zavolejte na telefonní čáíslo +420 723 117 495.