Darlings a Slunečnice v Rakousku

15 března, 2024

V neděli 10.3.2024 se naše dva týmy synchronizovaného bruslení zúčastnily mezinárodní krasobruslařské akce v Rakousku. V hale Steffl Arena ve Vídni se tým Colibris Vienna naposledy před blížícím se juniorským mistrovstvím světa ve švýcarském Neuchâtelu představil na veřejnosti.

Darlings 10.3.2024 (Foto: Sylva Tůnová Ducháčková)


Stejně tak se v jeho dobré společnosti představily naše dva brněnské týmy synchronizovaného bruslení: tým Darlings a tým Sunflowers (Slunečnice). Není lepší místo, kde sbírat mezinárodní zkušenosti, než na mezinárodních akcích! Moc jsme si to užili!

Složení týmu Darlings, kategorie Senior Elite 12:
Kristýna Babíková, Michaela Bohušová, Miluše Jelínková, Karel Kostroň, Viktorie Kostroňová, Luisa Krakau, Nina Letenayová, Justýna Linhartová, Iryna Nahorniak, Natálie Sedláčková, Klára Štěpánová, Aneta Štollová, Tamara Turečková, Irena Nygynaová

Darlings 10.3.2024 (Foto: Sylva Tůnová Ducháčková)

Složení týmu Sunflowers, kategorie Juvenile:
Sofie Ficová, Sofie Marie Hromková, Nina Janošková, Julietta Kocourková, Gabriela Kubátová, Viktorie Kubátová, Karolína Macíková, Karolína Plottová, Anna Maria Ptáčková, Sára Sakrajdová, Vendula Sochová, Jan Vlček

Sunflowers 10.3.2024 (Foto: Sylva Tůnová Ducháčková)

Věděli jste, že…
…juniorský tým Darlings z našeho klubu VSK Technika Brno se v minulosti juniorských mistrovství světa zúčastnil již pětkrát?

2015 Chorvatsko, Zagreb
2016 Chorvatsko,Zagreb
2017 Kanada, Toronto
2018 Chorvatsko, Zagreb
2019 Švýcarsko, Neuchâtel

Foto: Sylva Tůnová Ducháčková @tunacka1

#figure #figureskating #czechfigureskating #vsktechnikabrno #brno #vienna #colibris #iscaustria #krasobrus

@krasobruslenibrno
@czechfigureskating
@colibrisvienna_junior
@iscaustria
@tunacka1
@hajkovamirka
@krasobrus_cz