Taschlerovi na mistrovství světa osmí

25 března, 2023

Natálie a Filip Taschlerovi se na mistrovství světa v japonské Saitamě umístili na osmém místě. Po rytmickém tanci byli Taschlerovi devátí. Bodové odstupy byly minimální, emoce ale atakovaly veškerá dosavadní maxima.

Taneční pár krasobruslařského klubu VSK Technika Brno na mistrovství světa pěkně zaválel! Sourozenci Taschlerovi druhou část svého vystoupení, volný tanec, absolvovali v sobotu 25.3. a získali celkem 196.39 bodů. Od bronzové příčky je dělilo asi 21 bodů.

Světová špička je dnes vyrovnaná a široká. Nebylo to tedy vůbec jednoduché, nicméně Taschlerovi se již nyní nesmazatelně zapsali do krasobruslařské historie a pro následující mistrovství světa 2024 v kanadském Montrealu zajistili svým umístěním účast hned dvou českých tanečních párů. (Celkové výsledky). Je tedy pravděpodobné, že do Kanady v příští sezóně v barvách České republiky pojedeou Taschlerovi závodit spolu se sourozenci Mrázkovými. A to je pro české krasobruslení skvělá zpráva. Mrázkovi totiž, stejně jako Taschlerovi, představují taneční pár vysoké kvality.

Zde je v krátkém videu zachyceno několik momentek z průběhu komentovaného přímého přenosu České televize a rytmického tance našich Tašlíků. Blahopřejeme!