Nábor do přípravky 2022-2023

2 září, 2022

Do bruslařské přípravky hledáme holky i kluky ve věku od 4 let. Hledáme děti, které by se bruslení chtěly věnovat pravidelně. Nábor probíhá od 1.9. 2022 vždy v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek od 13:30 do 14.30 v
prostorech Sportcentra Lužánky, Střední 26 v Brně.

Trénink krasobruslařské přípravky probíhá vždy 60 minut na ledové ploše a 60 minut v krasobruslařské tělocvičně mimo ledovou plochu v prostorech Sportcentra. Vašim dětem se budou na ledě věnovat trenéři a asistenti, kteří sami absolvovali sportovní dráhu a mohou se tedy o svoje praktické dovednosti podělit. Pro specializovanou pohybově zaměřenou suchou přípravu angažujeme zkušené odborníky s výraznou taneční nebo baletní zkušeností.

Krasobruslařská přípravka je prvním skutečným krokem do velkého světa bruslení. Je jakýmsi prvním stupněm, kde děti mohou na opravdovém sportovním tréninku ochutnat radost z dobře zvládnutých obtížnějších prvků, které se doposud mohly zdát nepřekonatelnou překážkou. Krasobruslení je fyzicky i mentálně náročný sport, který však dokáže úsilí do něj vložené odměnit plnou náručí.

Garantujeme Vám, že Vás krasobruslení uchvátí a že i Vy budete společně s dětmi chtít do jeho tajů proniknout víc a víc. Krasobruslení je totiž na všech technických úrovních protknuto silnými emocemi. Pojďte si s námi zkusit, kolik radosti si dokážete odnést právě Vy a především Vaše děti.

Potřebujete více informacíí ?

Napište nám email s dotazem na adresu ………………..

nebo na adresu hlavní trenérky Miroslavy Hajkové