Velká cena města Kopřivnice 2023 – Český pohár

11 prosince, 2023

(9.12.2023)
Johanka Žilková, žačky 122.9, 1. místo

Johanka Žilková v kategorii dívek 10-15 let (žačky) předvedla čistý krátký program i čistou volnou jízdu. V obou programech nasázela celkem 4 trojité skoky a to jí vyneslo úžasných 122.9 bodů. Johanka si splnila svůj cíl, tedy v obou programech úspěšně zařadit dva různé trojité skoky. Novým osobním maximem výrazně ovládla celou kategorii a získala svoji letošní první pohárovou zlatou medaili. Bylo to krásné a hodně napínavé. Od trenérky Mirky Hájkové dostala Johanka po závodu zaslouženou pochvala zu vytrvalé tréninkové úsilí. Blahopřejeme!

Aliona Khripková, žačky 78.51, 8. místo

Aliona Khripková si v Kopřivnici takzvaně spravila chuť a naskočila zase zpátky na svoji standardní kvalitu. Předvedla pěkné vyvážené programy, ve kterých se objevily tři dvojité Axely, získala 78.51 bodů a umístila se v první desítce na 8. místě. A to je hezký výsledek.

Sofie Marie Hromková, mladší žačky 31.23, 3. místo

Sofie Marie Hromková v souladu s nesmělým očekáváním pokračovala v trendu zlepšování a v Kopřivnici předvedla zcela čistou jízdu. Rozhodčí u většiny prvků používali pouze zelenou barvu, tedy takovou, která k jednotlivým prvkům přidává bodová hodnocení za výborný způsob provedení. Výsledkem byl razantní nový osobní rekord 31.23 a celkové třetí místo a tedy bronzová medajle! Je to skvělý úspěch, hezká odměna za poctivý a náročný trénink a především povzbuzení v dalším náročném tréninku. Blahopřejeme!

#krasobruslenibrno #czechfigureskating @czechfigureskating #krasobrus