Krasobruslařská show 2024

6 června, 2024

Uběhl další rok, úspěšná sezóna je za námi. Každoročně v této už téměř letní době připravujeme krasobruslařskou exhibici. A skutečně, je tomu tak i letos. Veliká show se právě chystá.

Dámy a pánové, držte si klobouky! Tradičně nejlepší krasobruslařská show v Brně už se na vás řítí a už to prostě nejde zastavit. V pátek 7. června od 15:30 budou pro vás otevřeny brány do hlediště. Místo konání je Sportcentrum Lužánky, Střední 26, Brno. Ledová plocha „NHL“, která je po vstupu do lobby sportovního areálu vpravo.

Desítky krasobruslařů v choreografiích velezkušených trenérů a choreografů René Novotného, Mirky Hájkové, Veroniky Morávkové Musilové, Terezy Čoupkové, Elišky Fišerové, Evy Hrůzové, Ivy Pařízkové a dalších, vás ve strhující show přenesou do éterického světa snů. Podtitulem letošních choreografií je totiž „Milion snů na ledě“ a leitmotivem celé exhibice jsou romantické, ale i divoké hudební skladby z hollywoodského filmového trháku „The Greatest Showman“.

A pojedou se „bomby“. K vidění budou fragmenty sólových programů jednotlivců, taneční páry, sportovní dvojice, skupiny synchronizovaného bruslení Darlings a Sunflowers (Slunečnice). Prostě doslova vše, co dnešní moderní krasobruslení nabízí. Přijďte svojí osobní přítomností podpořit náš sport a náš klub VSK Technika Brno.

Každý divák, který přijde s vlastním cylindrem, ve fraku, nebo předvede či přivede jakoukoliv cirkusovou atrakci, se může stát součástí naší show a získá díky tomu vstup zdarma.

Nebojte se, pro ostatní žádné požadavky na oblečení nemáme. Váš oděv samozřejmě může být zcela libovolný a stejně tak i vstupné je tradičně zcela dobrovolné. V hledišti s místy pouze na stání počítejte s teplotou kolem 5 stupňů Celsia. Délka programu nepřekročí 50 minut.